PRZYJDŹ I ZOBACZ

W Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Jastrowiu zrobiło się „kolorowo”. Na ścianach korytarzy jednostki zawieszone zostały plakaty powstałe w ramach projektu „JAK – GDZIE – DLACZEGO” Zdrowie w Twoich rękach.
Plakaty to kontynuacja projektu edukacyjno – informacyjnego mającego na celu przede wszystkim udostępnienie lokalnemu środowisku informacji o miejscowej ofercie pomocowej w zakresie uzależnień a także o zagrożeniach płynących z uzależnień. Autorką plakatów jest Pani Katarzyna Neska – Bednarowska.
W ramach projektu opracowana została tez strona internetowa www.profilaktyka.jastrowie.pl dedykowana problematyce uzależnień, na którą można się przenieść m.in. poprzez zeskanowanie z plakatu kodu QR.
Zachęcamy przybyłych do MGOPS w Jastrowiu do zatrzymania się przy plakatach i do własnej interpretacji przekazu oraz do odwiedzenia nowopowstałej strony internetowej.
Plakaty można również zobaczyć na ekspozycjach w Jastrowiu na placu Jan Pawła II oraz w Sypniewie na placu przy przystanku autobusowym.

Skip to content